Mobilní tarify

Základní osobní tarify O2

Mezi základní tarify O2 s nabídkou hlasových služeb pro osobní využívání patří tarif Chytrý Neon a jeho varianty, jejichž označení převzal operátor z tabulek velikostí oblečení. Lze si tedy pořídit tarif Neon S, M, L, L+, XL a nejdražší Neon XXL. Cenové rozdíly jsou samozřejmě dány bohatostí nabízeného balíčku služeb.

Společné všem těmto mobilním tarifům je, že umožňují posílání SMS zdarma do sítě O2. Všechny také nově nabízejí internet v mobilu. K Chytrým tarifům je možné při nákupu získat ještě navíc buď 50 % volných minut do všech sítí navíc, nebo telefon za zvýhodněnou cenu. Největší rozdíly jsou v počtu volných minut na volání do všech sítí. Co se týče neomezeného volání do sítě O2 a na pevné linky, je možné podle varianty Chytrého tarifu tuto službu využívat o víkendech a svátcích, mimo špičku a u těch nejdražších tarifů bez omezení a do všech sítí.

Nejlevnější tarif Chytrý NEON S nabízí za 450 Kč měsíčně neomezené volání o víkendu a státním svátku do sítě O2 a na pevné linky v ČR. Využívat budete moci 40 + 20 volných minut do všech sítí a k dispozici budete mít 150 MB pro surfování po internetu. Samozřejmostí jsou SMS zdarma do sítě O2.

Pokud se podíváme na nejdražší tarif – Chytrý NEON XXL – vidíme, že ho využijí ti, kteří svůj mobilní telefon nikdy neodkládají příliš daleko od ucha. Tento tarif nabízí za 3 030 Kč měsíčně neomezené volání do všech sítí. Pro internet v mobilu je k dispozici 500 MB. Do sítě O2 se lze s tímto tarifem posílat SMS zdarma.