Tarify pro studenty

Mobilní tarify pro mladé do 26 let

Podobně jako ostatní mobilní operátoři v České republice nabízí také Telefónica O2 tarify pro studenty a mladé uživatele. Při jejich navrhování zohledňuje specifické potřeby těchto uživatelů. Nepřekvapí proto, že výhodné je především posílání textových zpráv.

Tarify pro mladé můžou získat všechny fyzické osoby ve věku od 6 do 26 let. Tuto skutečnost je třeba doložit předložením některého osobního dokladu. Jedná se o tři balíčky služeb. Všechny je možné nezávazně vyzkoušet na první dva měsíce, neboť každý zákazník má během tohoto období právo vypovědět smlouvu bez obav z nějaké sankce. Z toho ale současně vyplývá, že tarify pro mladé není možné pořídit bez závazku, který trvá dva roky. Nejlevnější tarif je O2 Pohoda, jež za 180 Kč měsíčně nabízí 40 volných minut a 100 SMS do všech sítí. K tomuto tarifu dostanete navíc slevu na tarif Internet v mobilu+ S nebo M.

Druhým tarifem pro mladé je Chytrá Pohoda. Za 280 Kč budete moci do všech sítí volat 40 minut a poslat 100 SMS. Navíc do sítě O2 lze posílat textové zprávy zcela zdarma. Tento tarif ocení uživatelé, kteří občas surfují na internetu ve svém mobilním telefonu – 150 MB postačí na prohlížení elektronické pošty a Facebooku (jedná se o tarif Internet v mobilu+ S). U obou těchto tarifů je stejně přívětivé účtování hlasových služeb jako u Vodafonu, tedy po vteřinách po první provolané minutě.

Nejdražší tarif s názvem Chytrý [:kůl:] pořídíte za 350 korun. Určen je především klientům, kteří mají v oblibě volání, neboť nabízí 60 + 60 volných minut do všech sítí. SMS zdarma budete s tímto tarifem posílat jen do sítě O2. K tomu budete mít ještě možnost přístupu k internetu v mobilu (150 MB volných dat). Jedná se o jediný studentský tarif, který účtuje volání po minutách při každé započaté minutě hovoru.